שיקום הפה – שתלים דנטליים

כמעט כל אחד מאיתנו זוכר את הסבתות ולפעמים גם ההורים שלנו מתמודדים אם מצוקת השיניים התותבות.
כל זה נכון לתקופה של עד לפני מספר שיניים. שיקום הפה בעשור האחרון עבר תחום שיקום חלל הפה מהפיכה אמיתית ופריצת דרך מדהימה, כאשר כיום אין צורך עוד בשימוש בשיניים תותבות אלא יש חלופה טובה בהרבה.

שתלים דנטלים הם מהפכה בתחום שיקום הפה. שתלים אלה מאפשרים שיקום מהיר ללא גשרים, תותבות או השתלת עצם, וכל התהליכים הארוכים שנאלצנו לעבור עד היום.
שתלים דנטליים הם היי-טק של רפואת השיניים בכל הקשור לשיקום הפה. אם אתם חושבים על שיקום הפה כתוצאה מחבלה בשן, עקירה, או מחלת העששת אל תהססו לעשות שיקום פה עם שתלים דנטליים.

שיקום הפה

מומחה לשיקום הפה עובד עם שתלים דנטליים

כיום כל מומחה לשיקום הפה עובד עם שתלים דנטליים. איך עובדים שתלים דנטליים? במספר פגישות קטן מסיימים את כל העבודה והמטופל זוכה בשיניים חדשות שנראות מצויין.
המטופל מגיע למרפאה לצורך מדידות הפה. הרופא מתכנן את מבנה השתלים לפי פרמטרים של מצב החניכיים, מבנה הפנים, גיל המטופל וכדומה. בהמשך מותקנים השתלים בפה – אלה ברגי טיטניום זעירים שעליהם יורכבו הכתרים.
תוך שבוע המטופל מקבל את השיניים החדשות ואלה מורכבות על השתלים. אין תקופת המתנה ואין תקופת החלמה.
תוך שבוע המטופל מרגיש כאילו והשתלים היו שם תמיד. יכולת האכילה והדיבור אינם נפגעים, אלא להיפך הם משתפרים.

שיקום הפה – כל היתרונות

הייתרונות של שיקום הפה באמצעות שתלים דנטלים כה בולטים לעין שכיום אין רופא שיניים אחד המתמחה בתחום שיקום פה ולסת שאינו עובד בשיטה זו. שיטה זו קצרה, יעילה ואסתטית יותר מכל שיטה אחרת.
המטופל מגיע לשתי פגישות ויוצא עם שיניים חדשות שנראות נפלא.

חיפוש מומחים לשיקום הפה

כשאתם מחפשים מומחים לשיקום הפה וודאו שהם אכן עובדים בשיטת שתלי השיניים החדשה.
שיטה זו הוכיחה עצמה בכל רחבי העולם. כשאתם מחפשים מומחים לשיקום הפה צרו קשר עם מרפאה מקצועית שתוכל לספק לכם את כל הפרטים הנחוצים לשם כך.

ניתן לקרוא על מאמר מקצועי בנושא ניקוי שיניים כנסו לפה

דילוג לתוכן